אודות החברה

אודות שיראל אלומיניום

אודות שיראל אלומיניום

חברת שיר-אל הוקמה בשנת 1995 ע"י איתן מדלסי, במהלך השנים צברה נסיון רב ביצוע עבודות אלומיניום מסוגים שונים . היום אנו גאים להיות אחד העסקים המובילים בתחום עבודות אלומיניום באזור ירושלים. אצלנו בשיר-אל אלומיניום משלבים בין הניסיון המקצועי הרב שיש לנו, והצוות המקצועי והמיומן שלנו, לבין שירות מקצועי ואדיב המותאם לדרישות הלקוח, וכך התוצר הסופי יוצא איכותי ומותאם לצרכי הלקוח.

אצלנו תמצאו מגוון רחב של פתרונות אלומיניום ביניהם:

  • תכנון וביצוע עבודות אלומיניום מכל הדגמים
  • פתרונות בניה מאלומיניום כגון סגירת מרפסת, או בניית ויטרינה.
  • שירות תיקון תריסים, חלונות, ורשתות ועוד.

מאחורינו רשימה ארוכה של מגוון פרויקטים בתחום האלומיניום, ומעגל לא קטן של לקוחות הכולל בתוכו לקוחות פרטיים וכן לקוחות מוסדיים או עסקיים. בין לקוחותינו ניתן לציין את קק"ל, אכסניית נוער קרן היסוד, הימנותא ועוד.

[kkratings]

מה שאנחנו מציעים

1
שירות מקצועי

בואו עוד היום לראות כיצד שיראל משלבים בין אלומיניום דקורטיביות, פרקטיות ופונקציונאליות.

2
אלומיניום ומקצועיות לאורך כל הדרך

בשיר-אל תמצאו פתרונות אלומיניום מסוגים שונים המותאמים בדיוק לצרכים שלכם. אצלנו תוכלו לסמוך על צוות מקצועי ומיומן בניצוחו של איתן מדלסי שידע לבצע עבורכם מגוון רחב של עבודות אלומיניום בצורה מקצועית ואמינה.

3
אלומיניום איכותי עם שירות איכותי

בשיר-אל מקפידים על ביצוע עבודות אלומיניום עם אלומיניום איכותי, ועם צוות מקצועי איכותי, לכן כל פרויקט מתחיל אצלנו בשלב תכנון המוצר שבו אנו מתכננים יחד עם הלקוח מהו מוצר האלומיניום המתאים לו ביותר ואשר נותן את המענה האופטימאלי לדרישותיו.