שאלות ותשובות

ש?

מה הן עבודות אלומיניום?

ת.

עבודות אלומיניום הן כל סוגי העבודות שבהן משתמשים בחומר האלומיניום, והן כוללות בתוכן, ייצור והתקנה של דלתות, חלונות, מעקות, תריסים, סורגים, פרזולים ועוד שאר אלמנטים שבעת הייצור וההתקנה שלהם יש שימוש בחומר האלומיניום. יש עבודות אלומיניום המתבצעות בבנינים, ויש עבודות אלומיניום המתבצעות במפעלי תעשיה.

ש?

מה היתרון של תריסי אלומיניום ע”פ תריסי עץ?

ת.

תריסי אלומיניום הם עמידים בפני נזקי מזג האוויר ולכן אינם מתבלים במהירות, תריסי אלומיניום אינם דורשים תחזוקה כלשהי כמו שדורשים תריסי העץ. ואילו תריסי עץ הם תריסים חלשים יותר שיכולים להישבר או לסבול מנזקי מזג אוויר כמו גשם שמש ורוח, ועקב כך להתבלות ולאבד את יופיים.

ש?

מהם חלונות אלומיניום?

ת.

חלונות אלומיניום הם חלונות שבהם יש שימוש בפרופיל אלומיניום , האלומיניום מהווה חומר המבטיח אטימה טובה לחלון, וגם מאפשר לנו לבחור סגנונות שונים של עיצוב לפרופיל של החלון. חלונות עם פרופילים העשויים אלומיניום מבטיחים לנו בידוד תרמי איכותי ומניעת בריחה של חום בחורף, ומניעת בריחה של קור בקיץ.

ש?

מדוע צריך אלומיניום במקלחונים?

ת.

כאשר יש צורך בבניית מקלחונים גדולים בגדלים שאינם סטנדרטים, יש שימוש באלומיניום שבעזרתו ניתן להתקין את המקלחון הגדול או המקלחון בעל הצורה המוזרה. אי אפשר למצוא היום מקלחון בלי מסילות, או פרופילים, או צירים שעשויים מאלומיניום שאינו מחליד ואינו מתבלה למרות הרטיבות הרבה שיש באזור המקלחון. .האלומיניום מאפשר לנו ליצור מקלחון אסטטי ומעוצב בעל מראה עיצובי ומרשים.

ש?

האם תריס אלומיניום חשמלי יכול לפעול גם באופן ידני?

ת.

כן, יש אפשרות להפעיל את התריס החשמלי גם במצב חשמלי וגם באופן ידני וכך להבטיח שגם מי ששומר שבת יוכל להפעיל את התריס בימי שבת באופן ידני, וגם בעת הפסקת חשמל ניתן יהיה להפעיל את התריס.

ש?

מה משמעות המושג פרופיל אלומיניום?

ת.

פרופיל הוא הממשק שמחבר בין הזכוכית שבחלון לבין הקיר, הפרופיל כולל את המסגרת של החלון, ואת המסגרת שבתוך הקיר, ישנם סוגים שונים של פרופילים בעבר היו פרופילים מעץ, אך היום הפרופילים השימושיים ביותר הם פרופילים שעשויים אלומיניום.