איטום גגות

איטום גגות בירושלים – לפני שהחורף חוזר

הסערות הכבדות שפקדו את הארץ ובעיקר את איזור ירושלים בחורפים הקשים של השנים האחרונות הדגישו יותר ויותר את הצורך החשוב שבאיטום גגות בירושלים בפרט וברחבי הארץ בכלל. כמות הנזקים וההשלכות הכלכליות הכבדות שמתלוות לנזקים אלו גדולים ביותר, ובעזרת עבודה פשוטה ניתן למנוע אותם בקלות. חברת "שיר-אל אלומיניום" מתמחה בביצוע עבודות איטום במהירות, יעילות וכמובן במיומנות ומקצועיות, תוך שימת דגש על עמידה מדוקדקת בלוחות הזמנים.

איטום גגות – למה זה חשוב?

נזילה וחדירה של מים כתוצאה מגשמים או שלג שהפשיר יכולה לגרום לנזקים רבים בבית. החל מרטיבות בתקרה, דרך עובש בקירות ורטיבות ברצפה שתאלץ אתכם להרים את כל הריצוף בבית למשך ימים ארוכים הם רק מקצת הנזקים שיכולים לקרות, והתיקון שלהם עולה כסף רב ונמשך הרבה מאוד זמן.

מעבר לכך, גם הבטיחות משחקת כאן תפקיד חשוב. קיר שנרטב אינו עמיד כמו קיר יבש, ובבניינים שלא מחוזקים כנגד רעידות אדמה, הסכנה גדולה שבעתיים.

מה עושים?

בשלב הראשון צריך להזמין בדיקה על מנת לקבל תמונת מצב לגבי הגג ואיזו עבודה כדאי לבצע לקראת החורף הקרוב. למי שיש גג רעפים, מלבד בדיקת האיטום, כדאי להזמין אדם המתמחה בגגות כאלו ולבדוק אם כל הרעפים תקינים והאם כולם במקום.

חשוב מאוד לציין שכיוון שמדובר באחד הדברים החשובים ביותר שכדאי לעשות לפני בואו של החורף, לא כדאי להתפתות להצעות זולות מיוחד של כל מיני "מומחים" למיניהם. במקרים מסוג זה כדאי להשקיע קצת יותר כסף ולקבל שירות אמין, יעיל, ובראש ובראשונה מקצועי במיוחד.

דבר נוסף שכדאי לבצע עוד לפני הבדיקות ועבודות האיטום הוא בדיקת של המרזבים וצינורות הניקוז. במידה והגישה אל הפתחים נוחה ובטיחותית תוכלו אפילו לעשות זאת בעצמכם. מה בודקים? האם יש עלים או ענפים שחוסמים את הצינור או את הפתח. אל תהיו שאננים – לא חסרים מקרים שציפורים החליטו שזהו המקום האידיאלי לקנן בו, והנזקים כפי שציינו כבדים מאוד.

אמנם אנחנו רק בתחילתו של הקיץ, אבל חבל לבזבז את הזמן. לא מומלץ לדחות את העניין לרגעים האחרונים, איטמו את הגג שלכם עכשיו, ובחורף הקרוב תוכלו לשבת בביתכם החם והיבש.

תגובות סגורות.