חלונות בלגיים

חלונות בלגיים – הבית בישראל, אך האווירה אירופאית

חלונות בלגיים הם טרנד חם בתחום החלונות בישראל. הם נקראים חלונות בלגיים משום שהיו נפוצים בעבר בבלגיה ואפיינו את הבנייה שם. החלונות הבלגיים נקראים בשם זה רק בישראל במטרה לתת ניחוח אירופאי לחלונות בסגנון זה.

חלונות בלגיים נחשבים לחלונות איכותיים ועמידים מאוד והם מעניקים לכל בית מראה מוקפד ואלגנטי. הם מגיעים במסגרת דקה העושה שימוש מינימאלי באלומיניום, או בברזל, ובשטח גדול של זכוכית ואפשר לעצב אותם בצבעים שונים, בגדלים שונים, בצורות מיוחדות ולהתאים אותם בהתאמה אישית לכל סגנון של בית

חלונות בלגים – כל היתרון בחלון אחד

כיום רוב החלונות עשויים מחומר האלומיניום, חומר גמיש, חזק ונוח לעיבוד. בעבר השתמשו לבניית החלונות גם בחומר הברזל, אך בשנים האחרונות השימוש בחומר הברזל לבניית החלונות פחת בשל מחירי הברזל היקרים יחסית לחומר האלומיניום ובשל העמידות של חומר האלומיניום לתנאי מזג האוויר השונים, לקרני השמש החמות, לגשמים ורוחות סוערות.

חומר האלומיניום עדיף גם על חומר העץ. חלונות העשויים מאלומיניום, אינם ניזוקים, מתבלים, נסדקים או מתקלפים גם לאחר שנים ארוכות. לעומתם, חלונות העשויים מחומר העץ משנים את צורתם, במשך השנים נותרים מרווחים בין העץ לבין המסילה, מרווחים הפוגעים באטימות של החלונות ובבטיחות.

חלונות בלגיים הם חלונות אטומים. חומר האלומיניום אינו מתרחב ואינו מתכווץ במשך השנים, ולכן הם שומרים על אטימות מרבית לאורך שנים רבות.

חלונות בלגיים קלים לניקוי ולתחזוקה, הם אינם דוהים ואין צורך לצבוע אותם אחת לתקופה, הם נפתחים בזוויות שונות ולכן קל לנקות אותם ואין צורך לטפס על סולם או לרכון כדי לנקות אותם.

החלונות הבלגיים נחשבים לחלונות יקרים יותר מסוגים אחרים של חלונות, אך לאורך זמן הרכישה הופכת להיות חסכונית יותר מאחר והחלונות אינם מתבלים, אינם דורשים תחזוקה ורק במקרים נדירים יש צורך לתקן או להחליף אותם. וגם, במקרה הצורך אפשר להחליף רק את החלק הפגום.

מחיר החלונות נקבע בהתאם למספר פרמטרים. לפי סוג הפרופיל, ברזל או אלומיניום, כאשר חומר הברזל נחשב ליקר יותר, לפי מפתח החלון, חלון מלבני קלאסי או חלון בצורה שונה הדורשת התאמה מיוחדת של הפרופיל ובהתאם לסוג הזכוכית, זכוכית מחוסמת, זכוכית שטוחה, זכוכית בידודית, רפלקטיבית ועוד.

חלונות בלגיים – איכות ועיצוב בחלון אחד

בעבר חומר האלומיניום הגיע בצבע אחד, בצבע אפור מטאלי, אך בשנים האחרונות פרופילי האלומיניום מגיעים במגוון צבעים הודות לטכניקות צביעה חדשות. רוב הרוכשים משתמשים בצבעים משתי משפחות, צבעי הקרם והצבעים הלבנים הבהירים המעניקים אווירה סולידית ורגועה. לצבעים כהים, ירוקים, אפורים המחקים את צביעת הברזל.

את סגנון הידיות אפשר להתאים לעיצוב הכללי של הבית, לבית המעוצב במראה כפרי וחם יתאימו ידיות בעלות מראה עתיק ואילו לבית המעוצב במראה מודרני יתאימו ידיות מודרניות.

ב"שיראל אלומיניום" תוכלו למצוא מבחר רב ועשיר של חלונות בלגיים. אנו נדע להתאים לכל מפתח ולכל בית את העיצוב והגודל המתאים, ובמחירים אטרקטיביים.

תגובות סגורות.