מקלחונים בירושלים

מקלחונים בירושלים – כי הקיץ בפתח

המחקרים שנעשו בנושאי היגיינה לאורך השנים מראים שהישראלי הממוצע מתקלח פחות בחורף, ובגלל מזג האוויר החם במיוחד ששורר פה במהלך חודשי הקיץ, אותו ישראלי מתקלח לפחות פעם ביום במהלך אותם חודשים. חברת "שיר-אל אלומיניום" מתמחה בייצור, בהרכבה ובתכנון של מקלחונים בירושלים מתוך דגש תמידי על מתן שירות איכותי ללקוח ועמידה דייקנית בלוחות הזמנים שנקבעו.

למה מקלחון ולא אמבטיה?

מספר סיבות לדבר. בראש ובראשונה, כיום המגמה בעולם הדיור היא להרחיב כמה שיותר את השטח הפנוי בתוך הדירה על מנת לתת לה מראה והרגשה שהיא גדולה מכפי שהיא באמת. אמבטיה למשל, תופסת ברוב המקרים את רוב רובו של שטח חדר האמבטיה, ולכן מומלץ להתקין מקלחון באחת הפינות, לדוגמא, ובכך לחסוך במקום.

סיבה נוספת היא העיצובים המדהימים שקיימים כיום למקלחונים, עיצובים המעניקים לכל חדר אמבטיה נגיעה של עיצוב מודרני וקלאסי, עיצוב בקווים נקיים ולתת לכם הרגשה של הנאה כשאתם נכנסים למקלחת. כיום גם ניתן להתאים באופן אישי את המקלחון לגודל ולעיצוב של כל חדר האמבטיה לפי רצונכם האישי.

דברים שכדאי לדעת

ישנן שתי דרכים להתקנת מקלחונים – אחת על הרצפה ממש והשנייה על גבי אגנית. בשני המקרים, יש לפנות לאיש מקצוע המתמחה בעניין, כיוון שאם לדוגמה איש מקצוע שאינו מומחה התקין לכם את המקלחון עם שיפוע של לא יותר מסנטימטר ברצפת המקלחון, זה אומר שמעתה ואילך המגב הופך להיות חלק בלתי נפרד מחוויית המקלחת היומית שלכם. לא כדאי.

כדאי לשים לב שכיום ניתן להשיג מקלחונים במחירים שווים לכל כיס, אולם, לא כדאי להתפשר יותר מידי. מעבר למיקום ועיצוב, גם הנוחות של המקלחון חשובה ביותר. ממש כמו ברכב או במטבח, ואולי אפילו יותר, אופן סגירת הדלת למשל, או מיקום הברז ומדפי הסבון יכולים להשפיע מאוד על הנוחות שלכם במקלחון.

טיפ

המים בישראל ידועים מאוד בכמות האבנית הגדולה שיש בהם, ולכן כדאי מאוד לשמור על המקלחון באופן שוטף ולנקות אותו בערך אחת לשבוע בעזרת חומרים מסירי אבנית או עם חומצת לימון למשל. ניתן גם להתקין בבית מערכת לטיהור מים שתחסוך מכם את העבודה.

תגובות סגורות.