פרקטים

פרקטים - נקודות חשובות טרם בחירה

בעשור האחרון ניתן לראות כי כמות האנשים אשר מחליטה לרכוש פרקטים גדלה. הסיבה לכך נעוצה בירידת המחירים המשמעותית אשר הובילה לכך שכיום כמעט כל אחד יכול לקנות את אותו פרקט בו הוא מעוניין בהתאמה מלאה לתקציב הקיים ברשותו. טווח המחירים של הפרקטים רחב וכן הסוגים השונים. מאמר זה יגולל בפניכם הכל אודות בחירת פרקטים המתאימים לביתכם.

פרקטים- תקציב

הגדירו מראש מהו התקציב אותו אתם מייעדים לקניית הפרקט. יש לקחת בחשבון כי ישנם סוגים שונים של פרקטים, ביניהם כאלו המוגדרים כאיכותיים יותר ואיכותיים פחות (בהתאם לצפיפות העץ של הפרקט וסוג העץ בו אתם בוחרים). לכן, ההמלצה היא אכן לקבוע מראש את הסכום אותו אתם מוכנים להוציא בעבור רכישת הפרקט אך גם לא להתנגד להוצאת "כמה שקלים נוספים" באם מדובר בפרקט איכותי אשר יוכל להחזיק מעמד זמן רב בביתכם. יש לזכור כי קניית פרקטים איכותיים אשר יחזיקו מעמד לאורך זמן ישתלמו כלכלית לאורך זמן וזאת בהשוואה אל פרקט לא איכותי אשר יכול להיסדק או לאבד את הברק שלו במהרה, דבר אשר יאלץ אתכם לבצע רכישה חוזרת לאחר תקופה קצרה ולהוציא יותר כסף מאשר תכננתם. חשוב לקחת בחשבון כי מלבד מחיר הרכישה של הפרקטים תצטרכו לרכוש גם פנאלים, ספוגים, ספים לדלת ותצטרכו לשלם בעבור ההתקנה, ההובלה והסבלות.

פרקטים- מדידות ועוד

מדידה מדויקת של השטח בו אתם מעוניינים שהפרקט יותקן היא צעד חובה. כאן חשוב לדעת כי בנוסף לשטח של החדר תמיד מומלץ להזמין עוד כמה מטרים של הפרקט וזאת על מנת שלא יהיה מצב שבו תזדקקו לפרקט נוסף ותגלו כי הוא לא קיים במלאי של החנות. ההמלצה היא ללכת על בטוח. חשוב לדעת כי המחיר של הפרקט מחושב על פי השטח הכולל של מטר רבוע וכן ההתקנה של הפרקטים. זכרו. מדידה מדויקת של השטח חשובה מאוד ואם אתם סבורים כי אינכם יודעים כיצד לבצע מדידה זו יהיה זה נבון להזמין אליכם איש מקצוע אשר יבצע את המדידות עבורכם. שכר העבודה בגין פעולה זו הוא בדרך כלל בין מאה למאתיים ₪, אך טעות בחישוב וקנייה לא מדויקת של פרקטים יכולה לעלות לכם יותר. בנוסף, בוודאי תשמחו לדעת כי ישנם עסקים אשר משווקים ומתקינים פרקטים אשר מעמידים לרשות המתעניינים מודד מקצועי וכן אנשי מקצוע שתפקידם להגיע אליכם על מנת לבחון לבדוק את השטח בו אתם מעוניינים להתקין את הפרקט ולייעץ לכם לגבי העניין.

פרקטים- עידן האונליין

ניתן לומר כי שנת 2012 היא שנת הרכישות באינטרנט. כמעט לכל אחד יש מחשב המחובר לרשת בבית ורבים בוחרים לקבל את האינפורמציה שלהם ולבצע רכישות של מוצרים שונים, ביניהם פרקטים באמצעות המחשב. לגבי פרקטים, ההמלצה היא לא להסתמך אך ורק על המראה של הפרקט בקטלוג האינטרנט. חשוב שתגיעו אל אולם התצוגה, תסתכלו על הפרקט, תחושו אותו ותגיעו להחלטה האם זה אכן הפרקט בו אתם מעוניינים בביתכם.

תגובות סגורות.