שערים מאלומיניום

אנו מתקינים שערים במטרה להגן עלינו או על הרכוש שלנו, אך נוסף על ההגנה, השערים משמשים גם למטרות דקורטיביות. השער הוא כרטיס הביקור לבית או לכל מבנה, כל מי שמגיע אלינו נתקל בו עוד לפני שהוא נכנס אל הבית, מתרשם ומקבל מסר על האופי של הבית ושל הדיירים.

את השערים העשויים מאלומיניום אפשר לעצב במגוון עיצובים בהתאם לטעם האישי ולסגנון האהוב על כל דיירי הבית. ישנם סוגים שונים של שערים, יש שערים ידניים, יש שערים חשמליים, יש שערים מרובעים, יש שערים בצורת מלבן, יש שער גלי ויש שערים המשלבים חומרים נוספים כמו זכוכית עבודות נפחות ועוד.

שערים מאלומיניום – 4 דברים שחשוב לדעת על חומר האלומיניום

מתכת האלומיניום היא מתכת המצטיינת בגמישות מרבית, ולכן קל ונוח מאוד לעבד אותה וליצור ממנה מגוון גדול של צורות ודוגמאות.

האלומיניום נחשב לחומר עמיד, בניגוד לחומרים אחרים שמהם אפשר לבנות שערים, חומר האלומיניום עמיד בפני תנאי מזג האוויר השונים, הוא אינו דוהה, אינו מתבלה, אינו נסדק ואינו מתקלף. הוא קל לניקוי ואינו דורש תחזוקה. זו אחת הסיבות מדוע שערים העשויים מאלומיניום נפוצים בכל מקום, גם במוסדות ציבור, במבנים ציבוריים ובמקומות נוספים שבהם נעשה שימוש תכוף.

חומר האלומיניום נחשב לחומר ירוק ידידותי לסביבה, קל מאוד למחזר אותו, ולכן הוא אהוב על כל הארגונים הירוקים ועל שוחרי איכות הסביבה.

יחסית לחומרים האחרים שמהם אפשר לייצר שערים כמו ברזל או עץ, חומר האלומיניום נחשב לחומר הזול ביותר מבין כולם, גורם המשפיע גם על מחירי השערים. אומנם בדרך כלל המחיר שווה איכות, אך לא במקרה הזה, האלומיניום היא מתכת זולה, אבל גם עמידה, חזקה ואיכותית.

חומר האלומיניום עמיד נגד קורוזיה, תהליך המתרחש כאשר מים, חמצן ומתכת מתערבבים והמתכת מתעוותת ונהרסת. חשוב לדעת כי הקורוזיה אינה משפיעה על מתכת האלומיניום, היא אינה פוגעת בו, אינה מעוותת אותו ואינה גורמת לו כל נזק.

שערי אלומיניום חשמליים

בכל נסיעה, בעיר ומחות לעיר אנו נתקלים בשערי אלומיניום חשמליים. אנו רואים אותם בכניסה למתחמי חניה, בכניסה ליישובים, בכניסה לבניינים רבי קומות ועוד.

יש מספר סיבות הגורמות לנו להעדיף שער חשמלי על פני שער ידני:

שערים חשמליים מהווים אמצעי ביטחון והגנה. הם חזקים, איכותיים ועמידים ומקשים על הפריצה למתחם המוגן. שערים רבים, כמו למשל שערים בכניסה לחניות, מקודדים בקוד מיוחד שרק מי שרשאי להיכנס לחניה יודע אותו, עובדה המונעת מגורמים זרים את הכניסה למתחם השמור.

שערים חשמליים אולי נשמעים לאוזנינו כשערים כבדים ומגושמים, אך לא! השערים של היום מיוצרים בשלל צורות ודוגמאות, מעוצבים בעיצובים מרהיבים, מקושטים בקישוטים אומנותיים ולעתים אף משלבים מספר חומרים. שערי האלומיניום החשמליים הם שערים פונקציונאליים, אך גם אסתטיים ומרשימים.

חברת "שיראל אלומיניום" מייצרת שערים פונקציונליים, אסתטיים ומרשימים. אנו מספקים שערים לבתים, למוסדות ציבור, ליישובים, למפעלים, למתחמי חניה ולכל מקום שבו יש צורך בשערים עמידים שיעניקו הגנה וישמרו על הפרטיות.

תגובות סגורות.