תריסי אור

תריסי אור – כל היתרונות של התריסים החשמליים בתוספת אור!

תריסי אור שייכים למשפחת תריסי הגלילה החשמליים, אך בשונה מתריסי הגלילה החשמליים הקלאסיים בעלי שני מצבים, מצב פתוח או מצב סגור, לתריסי האור יש מצב נוסף, מצב ביניים שבו יש רווחים קטנים בין השלבים המאפשרים חדירה של אור נעים לחלל הבית, מונעים חדירה של אור חזק וישיר ושומרים על הפרטיות של הדיירים.

תריסי אור - דברים שכדאי לדעת

תריסי האור הם תריסי גלילה חשמליים קלים ונוחים להפעלה, תריסים המכילים את כל היתרונות של תריסי הגלילה החשמליים. הם עשויים מחומר האלומיניום, הם עמידים, הם חזקים, הם קלים להפעלה ובשעת הצורך אפשר להאפיל את הבית האפלה מלאה.

תריסי אור משמשים כאמצעי מיגון חזק ויעיל, הם אטומים וכאשר הם נמצאים במצב של סגירה הם מספקים בידוד טרמי ואקוסטי ברמה גבוהה.

לא תמיד אנחנו אוהבים להיות בבית כשהוא מואר באור חזק, גם אם הוא אור טבעי. לפעמים אנו מעוניינים בתאורה חלקית, רגועה ונעימה. מבין כל סוגי התריסים, תריסי האור מאפשרים לנו מצב ביניים מצב שבו אנו מעניינים להחשיך מעט את הבית, אך לא לגרום להאפלה מוחלטת. במצב זה תריסי האור הם הפתרון האידיאלי. באמצעות המנגנון החשמלי של התריסים אפשר ליצור מרווחים בין השלבים, מרווחים המאפשרים חדירה של אור ואוויר אל הבית, ולא אור ישיר וחזק. מצב הביניים מעניק לנו גם פתרון מצוין כאשר אנו לא רוצים לוותר על האור הטבעי בבית, אך מנגד רוצים לשמור על הפרטיות ולא לאפשר הצצה אל תוך חללי הבית.

תריסי אור הם גם פריט אסתטי מעוצב התורמים לנראות של חלל הבית, מפנים ומבחוץ. הם מגיעים במגוון גדול של צבעים החל מצבעים בהירים כמו לבן, שמנת או אפור ועד לצבעים עזים יותר כמו כחול, צהוב ועוד. התריסים משרים אווירה נקייה ומודרנית בכל מקום שבו הם מותקנים, בבתי דירות, בבתים פרטיים, במשרדים, בבתי עסקים ובמוסדות ציבור ובמקרים רבים הם מייתרים את הצורך בווילונות.

את התריסים אפשר לשלב גם במערכות של בית חכם. הם מצוידים במנוע חשמלי חזק הפועל באופן בטוח ושקט. את המנוע החשמלי, האחראי על הפתיחה והסגירה של התריס, אפשר להפעיל מהמתג המותקן על הקיר, אבל גם באמצעות הטלפון החכם המאפשר שליטה מרחוק.

אם יצאתם מהבית והשארתם את התריס פתוח ולפתע החל לרדת גשם, לדוגמה, תוכלו לסגור אותו באמצעות הטלפון החכם מכל מקום, גם מרחוק. אתם גם יכולים לקבוע שעות קבועות שבהן התריס ייפתח או ייסגר וכך תוכלו, למשל, לקום בבוקר ולהיכנס אל סלון מואר ושטוף באור.

תריסי אור פשוטים להפעלה וקלים לתחזוקה. באמצעות מטלית לחה אפשר לנקות את שלבי התריס ואת המרווחים בין השלבים ולהעניק לכל תריס מראה רענן ונקי.

לסיכום, לתריסי האור יש את כל היתרונות שיש לתריסי הגלילה ויתרון אחד נוסף והוא תאורה במצב ביניים, לא תאורה חזקה ולא אפלה מוחלטת.

תגובות סגורות.