אלומיניום במודיעין

האלומיניום היא אחת המתכות הנפוצות ביותר המשמשת אותנו למגוון עבודות. למתכת האלומיניום יש יתרונות רבים, היא נפוצה, היא זולה, היא קלה לעיבוד, היא אינה מחלידה ואינה מפתחת קורוזיה, לא נסדקת ולא דוהה. זו הסיבה שבמודיעין, ובמקומות נוספים בארץ, מעדיפים הקבלנים לבצע עבודות רבות מתכת האלומיניום.

עבודות אלומיניום במודיעין – כל היתרונות במתכת אחת

  • מתכת האלומיניום אינה חשופה לפגעי מזג האוויר. היא אינה מתקלפת, אינה מחלידה ואינה דוהה גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים במיוחד. כל עבודות האלומיניום עמידות לאורך שנים רבות, אין צורך לתחזק או לצבוע אותן ותמיד הן נראות רעננות וחדשות.

  • מתכת האלומיניום אינה מתכווצת ואינה מתרחבת, לכן עבודות הנעשות ממתכת האלומיניום שומרות על בידוד מלא ועל איטום הרמטי.

  • מתכת האלומיניום נוחה לעיבוד ואפשר ליצור ממנה עיצובים מקוריים וייחודים.

עבודות אלומיניום מודיעין – כל מה שרציתם לדעת על בנייה קלה

בעבר בנייה קלה שימשה בעיקר למבנים ניידים, אך בשנים האחרונות בשל היתרונות הרבים של חומר האלומיניום אפשר לבנות כמעט כל מבנה בשיטת הבנייה הקלה כמו מחסנים, יחידות דיור, הוספת בנייה על הגג, סגירת מרפסות, בנייה של חניות בחצר וסגירות חורף וקבע לבתי קפה ומסעדות.

בנייה קלה היא אחת השיטות היעילות לבנייה מהירה וזולה. החומרים הפופולאריים המשמשים את הבנייה הקלה הם מתכת האלומיניום, לוחות גבס, פלדה או חומרים נוספים. חומרי הגלם שבהם משתמשים בבנייה הקלה זמינים ולא יקרים, תהליך הבנייה הוא מהיר ואינו דורש כוח אדם רב ויקר, ולכן אפשר לבנות מבנים רבים ביעילות, במהירות ובעלויות זולות יחסית לשיטות הבנייה האחרות.

בנייה קלה מאופיינת ברמת בידוד גבוהה יותר מאשר בנייה בסגנון אחר. חומר האלומיניום הוא חומר עמיד וחזק, הוא אינו מתרחב ומתכווץ וגם לאחר שנים רבות המבנה יהיה אטום בצורה הרמטית ומבודד מפני חום ומפני קור.

עבודות אלומיניום חייבות לעמוד בתקנים ישראליים ורצוי גם בתקנים בינלאומיים. לפני שאתם מתחילים לבנות, כדאי לראות באתר של משרד התעשייה את כל הדרישות והתנאים שבהם חייב חומר האלומיניום לעמוד כדי לקבל תו תקן.

חומר האלומיניום הוא חומר גמיש ונוח לעיבוד. למבנים הנבנים בשיטת הבנייה הקלה יש אינספור אפשרויות עיצוב. מעצבים רבים מתמחים בעיצוב עבודות אלומיניום, לפני שאתם מתחילים לבנות, כדאי לעיין בקטלוגים ובאתרים של המעצבים כדי להתרשם מהעבודות שלהם ולבחור את הסגנון שאתם אוהבים.

כאשר אתם בוחרים חברה המתמחה בבנייה קלה, חשוב לבחור חברה שצברה ניסיון רב בתחום. השוק רווי באנשי מקצוע העוסקים בתחום הבנייה הקלה, אך לא כולם ידעו לבנות מבנים בהצלחה. מכון התקנים מצייד את כל מי שעוסק במתכות שונות באישורים מיוחדים ובהמלצות, כדאי לבקש מאנשי המקצוע שבחרתם להציג בפניכם את האישורים הנדרשים.

 שיראל אלומיניום מבצעת תיקון תריסים ועבודות אלומיניום מזה עשור אנו מספקים שירותים ללקוחות רבים ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון  050-6324223 לקבלת יעוץ חינם

ניתן לצפות בפרוייקטים אחרונים שלנו - קישור

[kkstarratings]